Přidejte se k nám

Zajímáte se o svět kolem sebe a chtěli byste přispět k řešení jeho problémů? Zajímaly by vás setkání a práce s podobně smýšlejícími lidmi, kteří si uvědomují svou zodpovědnost za stav společnosti, za životní prostředí i za řešení společenských problémů? Přidejte se, přijďte se podívat na některou z našich schůzek nebo rovnou vyplňte přihlášku do Strany zelených.

Informujte se

Nemáte čas, energii nebo chuť se angažovat, ale chcete být informováni? Sledujte tento web, stránky jednotlivých místních organizací (odkazy v horní části) nebo naše profily na Facebooku pro aktuální informace ze Strany zelených ve vašem regionu.

Podpořte nás finančně

Strana zelených za sebou nemá utajené a podezřelé sponzory. Strana zelených získává finance od drobných a pravidelných dárců, lidé jako jste vy. Snažíme se fungovat skromně a všechny příjmy transparentně zveřejňujeme a budeme rádi, pokud naši činnost podpoříte, nejlépe pravidelným příspěvkem. Umožní nám to dál budovat zelenou politiku, prosazovat veřejný zájem a hlídat ty největší nepravosti. Předem vám za vaše příspěvky děkujeme.